Ubezpieczenia w Niemczech

Oferujemy Państwu korzystne ubezpieczenia:
- zdrowotne już od 67,57 €/miesiąc ubezpieczenia bez udziału własnego
- samochodowe z uznaniem polskich zniżek
- tanie ubezpieczenia wypadkowe, emerytalne, OC, oraz wiele innych

Od 01.01.2009 każda osoba zameldowana w Niemczech podlega obowiązkowi ubezpieczenia.

13 Kommentare:

 1. Dieser Kommentar wurde vom Autor entfernt.

  AntwortenLöschen
 2. Nigdy nie miałam okazji jeszcze ubezpieczać pojazdu w Niemczech i raczej się na to nie zapowiada. Natomiast u nas w kraju to bez problemu korzystam z kalkulatora OC https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ i tak na dobrą sprawę to w ciągu chwili mam możliwość zdobycia korzystnej dla mnie polisy.

  AntwortenLöschen
 3. Dobre ubezpieczenie to podstawa, ja zawsze wykupuje pakiet OC i AC, najtansze znalazłam tu - https://kalkulator.ubezpieczamy-auto.pl/kalkulator/oc-ac/

  AntwortenLöschen
 4. Według mnie zanim zdecydujecie się na wzięcie pożyczki, warto jest wiedzieć czym taki produkt finansowy różni się od kredytu. Wszystkie potrzebne i ważne informacje w tym temacie możecie znaleźć w tym artykule https://lowcachwilowek.pl/darmowe-chwilowki/ i polecam wam go przeczytać zanim zdecydujecie się na wzięcie pożyczki.

  AntwortenLöschen
 5. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry artykuł.

  AntwortenLöschen
 6. Akurat nigdy nie miałam okazji aby ubezpieczać się w tym kraju więc nie bardzo wiem jakie są tam realia. Jak dla mnie bardzo fajnie za to sprawdza się oferta na stronie http://kompleksowaochrona.pl/ i jestem zdania, że jak najbardziej warto korzystać z kalkulatorów OC.

  AntwortenLöschen
 7. Ja bardzo chętnie korzystam także z formy ubezpieczeń na życie w https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie/na-zycie i jestem zdania, że jak najbardziej jest to ważna kwestia. W końcu chodzi o to, aby mieć na uwadze to, że taka kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa jest w stanie zapewnić nam bardzo wiele.

  AntwortenLöschen
 8. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  AntwortenLöschen
 9. Akurat ja jestem zdania, że bardzo ważne jest ubezpieczenie OC i AC na nasz pojazd, gdyż często spędzamy w samochodach bardzo dużo czasu. Dlatego ja zawsze je wykupuję w https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-oc-ac-gdansk/ i jestem przekonana, że w tym miejscu za każdym razem otrzymuję najbardziej konkretne oferty.

  AntwortenLöschen
 10. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  AntwortenLöschen
 11. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  AntwortenLöschen